fbpx

Täna on hotellis ootamas Teid kokku 50 erilist tuba, millest sobivaima leiab iga külaline. Kõikide toatüüpide hinnas sisaldub tubade hinnas rikkalik buffet hommikusöök restoranis M.Chagall. Hotellitubadest avanevad imelised vaated ühel pool asuvatele arhitektuur pärandile ja teiselt poolt linnale.

  • 10 - Single

  • 4 - Deluxe Single

  • 22 - Twin / Doudle Standart

  • 6 - Superior

  • 2 - Deluxe Standart

  • 2 - Junior Suite

  • 1 - Deluxe Junior Suite

  • 3 - Suite

Single

Ühekohaline toa suurusega 13 m2 tavalise kategooria ja standartse ühekohalise voodiga. Toas on kõik mugavaks äraolemiseks ja ajaveetmiseks vajalik - avar duširuum, föön, laiekraaniga TV, telefon, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), kiire tasuta wi-fi ja avatavad aknad.

Deluxe Single

Ühekohaline toa suurusega 13 m2 kõrgema kategooria ja lai voodiga on täiesti renoveeritud ja disainitud 2021 aastal. Ideaalne kombinatsioon kaasaegsest valgustist, vineerist ja disainkrohvist klaasi ja erisisustusega. Toas kõik vajalik mugavaks majutamiseks ja ajaveetmiseks on olemas - avar duširuum, föön, laiekraaniga TV, telefon, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), kiire tasuta wi-fi ja avatavad aknad.

Twin / Doudle Standart

Standartne kahekohaline tuba suurusega 25 m2. Soovitusel üks lai või kaks eraldi voodi. Toas kõik vajalik mugavaks majutamiseks ja ajaveetmiseks on olemas - avar duširuum, föön, laiekraaniga TV, telefon, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), kiire tasuta wi-fi ja avatavad aknad.

Superior

Hotellis on 6 kahekohalist Superior tuba 20 m2 suurusega. Laia kaheinimesevoodi või kahe üheinimesevoodiga. Mõnel toal on prantsuse rõdu. Toas on kõik mugavaks äraolemiseks ja ajaveetmiseks vajalik - tugitool, avar duširuum, föön, laiekraaniga TV, telefon, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), kiire tasuta wifi ja avatavad aknad. Mugavuse suurendamiseks on toas teekomplekt koos veekeetjaga. Tubadest avanevad suurepärased vaated arhitektuurimälestistele.

Deluxe Standart

Kahekohaline deluxe tuba suurusega 25 m2 kõrgema kategooria ja lai voodiga on täiesti renoveeritud ja disainitud 2022 aastal. Ideaalne kombinatsioon kaasaegsest valgustist, vineerist ja disainkrohvist klaasi ja erisisustusega. Toas kõik vajalik mugavaks majutamiseks ja ajaveetmiseks on olemas - avar duširuum, föön, laiekraaniga TV, telefon, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda eraldi), kiire tasuta wi-fi ja avatavad aknad.

Junior Suite

Suur äriklassi tuba suurusega 29 m2 on mõeldud 2 külalise mugavaks ööbimiseks. Sobib ka paaridele või peredele. Suure kaheinimesevoodi ja üheinimesevoodiga. Juuniorsviidi tubades on privaatne saun. Samuti on toas kõik mugavaks äraolemiseks ja ajaveetmiseks vajalik - avar duširuum, föön, laiekraan TV kaabeltelevisiooniga, seif, hommikumantlid, sussid, teekomplekt, telefon, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), kiire tasuta wi-fi ja avatavad aknad.

Deluxe Junior Suite

Deluxe Juuniorsviit on äriklassi tuba ja mahutab 2 või 3 külalist. Avaras toas 29 m2 on lai voodi, diivanvoodi ja mugav tugitool. Tuba on täielikult renoveeritud 2021 aastal. Vapustav disainilahendus võimaldab teil mugavalt lõõgastuda. Toas on avar vannituba suure vanni ja põrandaküttega. Toas on: TV, kiire tasuta wi-fi, seif, hommikumantlid ja sussid, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), suur vannituba, kirjutuslaud ja peegliga riidekapp.

Suite

Sviittoad on hotelli kõige luksuslikumad toad ja on mõeldud 2-le külalisele koos lisavoodiga majutusvõimalusega kolmes. Avaras toas 32 m2 on 2 eraldi tuba - magamistuba ja elutuba. Toas on lai voodi, 2 pehmet nahkdiivanit. Vapustav disainilahendus võimaldab teil mugavalt lõõgastuda. Toas on ka privaatne saun, duširuum ja põrandaküte. Toas on: TV, kiire tasuta wi-fi, seif, hommikumantlid ja sussid, minikülmik (minibaari sisu tuleb tasuda erald), suur vannituba, kirjutuslaud ja peegliga riidekapp.