fbpx
ida-logo-w

Spaa reeglid:

Tere tulemast IDA spa ja sauna maailma! Oleme rõõmsad, et olete siin! Siin saate toetada oma keha ja hinge!
Palun liikuge spaas rahulikult. Kiire jooksmine märjal põrandal on ohtlik nii teile kui ka teistele külastajatele.

Sauna nautides asetage istumisaluseks rätik, mille saate administraatorilt. Aurusaunas ei ole rätiku kasutamine vajalik.
Kuivatamiseks palume külastajatel kasutada isiklikke/renditud rätikuid.
Saunades ei ole lubatud kasutada õlisid, mett, soolasid ja muid nahahooldustooted.
Aurusaunas võib kive ülevalt valada ainult kuuma veega. Palun hoolitsege ka teiste külastajate eest. Raseerimine ja juuste värvimine on keelatud kogu spa kompleksi territooriumil.

Palun valige spa- ja saunaprotseduurid, võttes arvesse oma tervislikku seisundit. Halva enesetunde korral puhake või pöörduge abi saamiseks administraatori või spa teenindava personali poole.
Spasse alkohoolsete jookide ja toiduainete kaasavõtmine ei ole lubatud. Saate aga saada kosutust spa-baaris. Saunadesse palun ärge viige jooke kaasa - meie töötajatel on õigus kaasa toodud alkohol konfiskeerida.

Suitsetamine spa ruumides on keelatud.

Joobes külastajaid spasse ei lubata. Narva Hotelli töötajatel on õigus peatada teisi tülitavaid ja ohtlikke isikuid nendes ruumides.
Spa külastajate turvalisuse tagamiseks on avalikel aladel videovalve.

NB! Narva Hotell ja IDA spaa ja saun ei vastuta valveta jäänud väärtasjade ega ka külastajal tekkinud vigastuste või muude terviserikete eest ega korva sellest tulenevaid kahjusid.

Spaakeskus avab oma uksed veebruaril 2024!
Majutuspaketid spaa keskuse külastusega on varsti saadaval SIIN.